یک میلیون تومان به حساب معلمان واریز می‌شود

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خبر از واریز ماهانه یک میلیون تومان علی الحساب به حساب معلمان داد. آن طور که مسعود میرکاظمی می گوید این پرداختی بابت رتبه بندی معلمان است.

به گزارش تازه‌نیوز، بر اساس اظهارات رییس سازمان برنامه و بودجه واریز مبلغ یک میلیون تومان به حساب معلمان تا زمان صدور احکام جدید از سوی وزارت آموزش و پرورش ادامه دارد و پس از آن با معلمان تسویه می‌شود.

به نقل از اکوایران، امروز نیز وزیر آموزش‌وپرورش اعلام کرد تا کنون ۸۴۰ هزار معلم ورود اطلاعات و بارگذاری مدارک را در سامانه رتبه‌بندی انجام داده‌اند.

یوسف نوری گفت: هنوز تعدادی ثبت اطلاعات نکرده‌اند، اما قرار شد از فردا گروهی که بارگذاری انجام داده‌اند وارد مرحله بعدی شوند. احتمالاً تعدادی از احکام را در مهرماه بزنیم.

این مطالب را هم ببینید:

بحث رتبه بندی معلمان  طی حدود 12 سال گذشته در دولت های مختلف مطرح بود اما هیچ گاه نهایی نشد. مجلس یازدهم از سال گذشته این مهم را در دستور کار قرار داد و در نهایت این بحث تبدیل به قانون شد.

آن طور که  محمدباقر قالیباف در فروردین ماه سال جاری اعلام کرد قانون رتبه بندی معلمان از نیمه دوم سال جاری در دستورکار دولت قرار خواهد گرفت. حال با توجه به ورود به نیمه دوم امسال سیاست گذار کلان به دنبال این است تا تکلیف محول شده را به انجام برساند. با تجه به اظهارات رییس سازمان برنامه و بودجه و همچنین وزیر آموزش و پروش این مهم را باید تمام شده تلقی کرد هر چند که هماهنگی میان وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه در این ارتباط حرف اول را می زند.

3 نظر
  1. Hossin

    بخوره تو سرشون،بعد از یکسال،هنوز دارن امروز و فردا میکنن

  2. آقاجانلو

    مهرماه که پرداخت نشد چرا مسئولین حرفی میزند که عمل نمی کنند این سخنان و وعده‌ها هیچ نتیجه‌ای جز کاهش اعتماد عمومی به وعده‌های مسئولین نخواهد داشت

  3. ذقاجف

    مهرماه که نشد دیگه نمیشه به حرفهای مسئولین اعتماد کرد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.