خودکشی عجیب پسر ۲۱ساله به خاطر یک عشق نامعلوم اینستاگرامی!

پسر جوان در حالی به خاطر عشق اینستاگرامی‌اش دست به خودکشی زد که تحقیقات پلیسی این احتمال را مطرح کرده که وی قربانی یک عشق واهی شده باشد.

به گزارش تازه‌نیوز، چند روز قبل مرد میانسالی به دادسرای جنایی رفت و زمانی که در مقابل بازپرس میثم حسین‌پور قرار گرفت، گفت: مدتی قبل، پسر ۲۱ ساله‌ام از من خواست به خواستگاری دختری بروم که در فضای مجازی با او آشنا شده بود. از آنجایی که به گفته پسرم آنها همدیگر را ندیده بودند و شناخت زیادی نسبت به دختر مورد علاقه‌اش به نام الینا نداشت از او خواستم که نخست شناخت بیشتری از این دختر پیدا و سپس ازدواج کند.
او ادامه داد: این ماجرا گذشت تا اینکه چند شب قبل من و مادرش به میهمانی رفتیم و زمانی که به خانه برگشتیم، با بدن نیمه جان پسرم در اتاقش در حالی که مقداری قرص برنج در کنارش بود مواجه شدیم. پسرم را فوراً به بیمارستان منتقل کردیم اما بیمارستان مرگ پسرم را تأیید کرده و علت فوت را مصرف قرص برنج اعلام کرد.

به نقل از ایران، مرد میانسال ادامه داد: داخل گوشی پسرم چت‌های او را با آن دختر دیدم و فهمیدم که پسرم در این ۶ ماهی که با آن دختر دوست شده تا به حال نه او را دیده و نه حتی صدایش را شنیده است. به طوری که پسرم بارها از او خواسته بود تا عکسی از خودش بفرستد یا حتی شماره‌ای از خودش بدهد تا صحبت کنند، اما آن دختر قبول نکرده بود.

زمانی که اصرارهای پسرم زیاد شده بود، دختر ناشناس گفته که قصد ازدواج با شخص دیگری را دارد. پسرم زمانی که از این موضوع با خبر شده از او خواسته که این کار را نکند و درنهایت هم به او گفته دست به خودکشی می‌زند. حتی دو فیلم کوتاه نیز از اقدام به خودکشی برای الینا ارسال کرده بود اما دوست اینستاگرامی پسرم به او توجه نکرده و مرگ پسرم بر اثر خودکشی رقم خورد.

در ادامه بررسی‌ها، این احتمال از سوی بازپرس جنایی مطرح شد که الینا اسمی دروغین بوده باشد و شخصی که با این پسر دوستی اینترنتی برقرار کرده، پسر بوده باشد بدین ترتیب پسر جوان، به خاطر عشق واهی دست به خودکشی زده است. با این احتمال، بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران دستورشناسایی و بازداشت دوست اینستاگرامی را صادر کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.