حمله مرد قمه به دست به دختر جوان در پایتخت!

مرد جوانی که با قمه اقدام به سرقت خودروی زن جوانی در تهران کرده بود، با هوشیاری پلیس و “جی‌پی‌اس” خودروی مالباخته به دام افتاد.

به گزارش تازه‌نیوز، اواسط دی ماه امسال، زن جوانی سراسیمه به پرسنل انتظامات بیمارستان عرفان در غرب تهران مراجعه کرد و گفت: برای بازدید یکی از بستگانم که در این مرکز درمانی بستری است، به اینجا آمده بودم اما هنگامی که قصد داشتم به خانه‌ام بروم، سوار خودروی خود شدم که ناگهان مرد جوانی با قمه وارد ماشین شد و با خشونت زیاد ماشینم را دزدید.

به نقل از تسنیم، با اعلام این خبر به اپراتور مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، تیمی از ماموران کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد بلافاصله راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند؛ بررسی‌های ابتدایی نشان می‌داد، متهم چند دقیقه قبل از اینکه مالباخته وارد خیابان شود در حال شناسایی سوژه برای سرقت بوده ناگهان زن جوان را مشاهده و قمه را از جیب کاپشن خود به بیرون آورده و در ادامه اقدام به سرقت خودرو کرده است.

ماموران پلیس که در جریان تحقیقات میدانی متوجه دوربین‌های مداربسته کنار بیمارستان شده بودند آنها را هدف بازبینی قرار دادند و خیلی زود چهره سارق قمه‌کش را شناسایی کردند.

تیم پلیسی پس از دریافت این سرنخ مهم، با تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی هویت متهم را شناسایی کردند و در ادامه متوجه شدند خودروی زن جوان مجهز به سیستم “جی‌پی‌اس” بوده و اکنون این وسیله نقلیه در غرب تهران توقف کرده است.

همین کافی بود تا ماموران پلیس با دستور قاضی کشیک دادسرای ویژه سرقت راهی محل مورد نظر شوند و سارق جوان را دستگیر کنند که در ادامه نیز قمه و خودروی مالباخته کشف شد؛ متهم نیز پس از انتقال مقر پلیس در تحقیقات ابتدایی به جرم سرقت خودروی زن جوان با تهدید قمه در غرب تهران اعتراف و دلیل جرم خود را اعتیاد به مواد مخدر عنوان کرد. با دستور بازپرس پرونده متهم برای تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر شکات احتمالی در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.