قتل یک خانواده در کالیفرنیا به سبک کارتل‌های موادمخدر

در جریان تیراندازی مرگبار روز دوشنبه در کالیفرنیا شش عضو یک خانواده از جمله مادر، پسر، عروس و نوه ۱۰ ماهه خانواده به قتل رسیدند.

به گزارش تازه‌نیوز، پلیس محلی می‌گوید این کشتار شبیه اعدام‌های سبک کارتل‌های موادمخدر در آمریکای جنوبی و مکزیک است. پلیس گفته که مظنونان اصلی را به علت سابقه محلی و جرایم مرتبط با موادمخدر می‌شناسد اما هویت آنها را برملا نکرده است.

به نقل از ایسنا، این کشتار که در آن سه نسل یک خانواده کنار هم به قتل رسیده‌اند در شهر کوچک “گوشن” در مرکز کالیفرنیا که حدود سه هزار نفر جمعیت دارد روی داده است. پلیس به خانه محل وقوع این کشتار همین چند روز پیش به ظن فعالیت‌های قاچاق یورش برده بود. پلیس می‌گوید به دنبال دو مظنون شناخته شده است که احتمالا پشت این کشتار هدفمند بوده‌اند.

پلیس می‌گوید: همین هفته گذشته در خانه محل کشتار بسته‌های متعدد ماریجوانا و متامفتامین کشف کرده بود. در این کشتار که روز دوشنبه روی داد، شش به قتل رسیده اما سه نفر هم توانستند جان سالم به در ببرند. یکی از نجات‌یافتگان روی زمین و پشت در اتاق دراز کشیده بوده و با پاهایش مانع باز شدن در شده بود به این امید که تیراندازان فکر کنند در قفل است اما نتوانند متوجه حضور کسی در اتاق شوند. دو نفر دیگر در داخل یک تریلر مخفی شده بودند.

پلیس فدرال شعبه سانفرانسیسکو که در تحقیقات این کشتار به پلیس محلی کمک می‌کند برای هرگونه اطلاعی از قاتلان ۱۰ هزار دلار جایزه تعیین کرده است. یکی از مقامات پلیس در کنفرانس خبری خود گفت: باید تاکید کنم که تمامی کشته شدگان این حادثه خلافکار نبودند. مادر و کودک ۱۰ ماهه او بی گناه بودند.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.