شهادت مامور پلیس در گروگانگیری زن جوان

فرمانده انتظامی فارس گفت: با تلاش ماموران کلانتری ۲۳ گلدشت فرماندهی انتظامی شهرستان شیراز خانم ۳۲ ساله از چنگال آدم‌ربا نجات یافت.

به گزارش تازه‌نیوز، سردار رهام بخش حبیبی افزود: ساعات پایانی یکشنبه ۹ بهمن ماه در پی اعلام  یک فقره آدم‌ربایی در اطراف باغ های محمودیه بلوار چمران شیراز  بلافاصله ماموران انتظامی وارد عمل شدند.

به نقل از ایسنا، حبیبی افزود: با حضور میدانی و واکنش سریع ماموران در محل مشخص شد گروگان گیر مسلح یک خانم ۳۲ ساله را  به قصد اخاذی و آدم ربایی با یک دستگاه خودروی سواری ربوده و از محل متواری شده است. حبیبی اضافه کرد: ماموران به منظور حفظ جان گروگان با آدم ربا درگیر  شده و دستگیری عامل این اقدام شرارت‌آمیز را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان  گفت: سرانجام با تلاش مستمر پلیس  فرد ربوده شده آزاد و عامل اصلی این گروگانگیری که با حضور ماموران  انتظامی عرصه را بر خود تنگ دیده بود در درگیری با ماموران از ناحیه پا مجروح و دستگیر و از وی یک قبضه کلت کمری به همراه ۲ تیغه خشاب ۱۵ تیری کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه گروگان صحیح و سالم است، خاطرنشان کرد: متاسفانه در این عملیات یکی از ماموران وظیفه شناس  پلیس افتخاری انتظامی شیراز  بنام محمود هوشمندی بر اثر اصابت گلوله فرد آدم ربا  به درجه رفیع شهادت نائل شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.