اولین ترکش آهنگ جدید خواننده زن مشهور به سمت خودش برگشت!

گفته می‌شود که شکیرا چندان از جدیدترین آهنگ خواننده پورتوریکویی (نامزد سابق کارول جی) خوشش نیامده و طبق گزارش‌ها بعید نیست که از او شکایت کند.

به گزارش تازه‌نیوز، مدتهاست که شکیرا در قله صنعت موسیقی جهان قرار دارد، اما در ماه‌های اخیر به واسطه آهنگ‌های جنجالی جدیدش آنچنان موفقیتی کسب کرده که هفته‌ها در صدر لیست پرمخاطب‌ترین خواننده‌ها قرار گرفته است.

به نقل از خبرورزشی، جدایی او از جرارد پیکه او را آنچنان آزرده‌خاطر کرده بود که تصمیم گرفت احساساتش را آزادانه در غالب آهنگ‌هایش بیان کند، و واقعا هم این کار را به زیبایی هرچه تمام‌تر انجام داده است. آهنگ‌های جدیدش به نام‌های Te felicito، Monotonía، Sessions #۵۳ با همکاری بیزاررپ با موفقیت بی‌نظیری مواجه شدند و همگی در یک نکته با هم وجه اشتراک داشتند: شلیک گلوله‌های کلامی به سمت جرارد پیکه.

این خواننده کلمبیایی قبلا هرگز چنین آهنگ‌های کنایه‌آمیزی منتشر نکرده بود، و با اینکه در مصاحبه‌هایش گفته که این کار همانند جلسات روان‌درمانی به او در هضم مشکلات پیش آمده و خیانت پیکه کمک کرده، درآمد فوق‌العاده‌ای هم برایش به همراه داشت.

شکیرا در حال بررسی شکایت از Anuel AA است

این اقدامات کافی نبود و آهنگ جدید شکیرا با همکاری کارول جی هم به موفقیت جهانی دست پیدا کرده و این دو ستاره پاپ در این آهنگ مشترک به اهمیت زنان پرداختند و در مورد نامزدهای سابق خود صحبت کردند: پیکه و انوئل ای‌ای. چیزی که هیچ کس انتظارش را نداشت پاسخ خواننده پورتوریکویی بود که بلافاصله آهنگی با نام خواننده کلمبیایی منتشر کرد.

این خواننده در آهنگ جدیدش به نام Más rica que ayer با اشاره به قضیه جدایی شکیرا و پیکه می‌گوید: «برای دعوا کردن، تو شکیرا نیستی من هم پیکه نیستم!»

هنوز مشخص نیست که شکیرا چه واکنشی به این موضوع نشان خواهد داد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.