صدور اعلان سیاه برای شناسایی ۲۲ زن که به شکل فجیعی به قتل رسیده‌اند +عکس

پلیس بین‌الملل جهانی برای نخستین بار، با صدور اعلان سیاه، تصویری از ۲۲ زن را که طی دهه‌های اخیر در ۳ کشور اروپایی به قتل رسیده‌اند و هنوز هویت‌شان شناسایی نشده است، منتشر کرد و از مردم دنیا برای شناسایی آنها کمک خواست.

به گزارش تازه‌نیوز، در عملیاتی که با نام «من را شناسایی کن» معرفی شده، تصاویر بازسازی شده قربانیان که در ۴۷ سال گذشته اجسادشان در کشورهای آلمان، هلند و بلژیک پیدا شده به همراه مشخصات ظاهری، زیورآلاتی که به همراه داشتند و نوع و رنگ لباس‌هایشان منتشر شده است.

به نقل از همشهری، اینترپل اعلام کرده است: قربانیان افرادی هستند که از کشورهای دیگر به آلمان، هلند و بلژیک مهاجرت کرده بودند و اجسادشان در حالی پیدا شده که به طرز هولناکی به قتل رسیده بودند. این در حالی است که با وجود تحقیقات گسترده پلیس، این زنان هرگز شناسایی نشدند.

یورگن استاک، دبیرکل اینترپل گفت: ما امیدواریم اگر کسی در گوشه‌ای از دنیا چیزی درباره قربانیان می‌داند که می‌تواند به شناسایی این زنان کمک کند به ما اطلاع دهد. اگر دوست، یکی از اعضای خانواده یا همکار خود را به یاد می‌آورید که به‌طور ناگهانی ناپدید شده است، لطفاً نگاهی به عکس‌ها بیندازید و اگر اطلاعاتی در مورد هر یک از آنها دارید، از طریق فرم موجود در هر صفحه که در سایت اینترپل قرار داده شده، با تیم پلیس ملی مربوطه تماس بگیرید.

از آنجایی که نام هر یک از مقتولان نامشخص است، تصاویر آنها شماره‌گذاری شده است. جسد زنی با دستبند، زنی در کنار بزرگراه، زنی در قایق، زن با دامن گلی و زنی با لباس مردانه، مشخصات دیگر قربانیانی است که در جریان جنایت‌های مختلف به طرز بی‌رحمانه‌ای به قتل رسیده‌اند و اجساد برخی از آنها مثله شده و هنوز هویت‌شان شناسایی نشده است. اینترپل اعلام کرده، که بیشتر این زنان قربانی جنایتی خشن شده‌اند و در جسد برخی از آنها علائم گرسنگی و محبوس‌بودن وجود دارد.

جسدی در چاه

یکی از تصاویر متعلق به زنی است که جسدش در سال ۱۹۹۱در چاهی در نزدیکی کلبه‌ای در شمال شرقی بروکسل در بلژیک پیدا شد. جسد مقتول وقتی پیدا شد که حدود ۲سال از جنایت می‌گذشت و تحقیقات پلیس در همه این سال‌ها برای شناسایی هویت مقتول و کشف راز قتل او، بی‌نتیجه ماند. اینترپل تصویر بازسازی شده جسد، به همراه تصاویر لباس‌های مقتول و همچنین عکس‌هایی از کلبه‌ای که جسد در نزدیکی آن پیدا شده را منتشر کرده است.

زنی با خالکوبی گل

تصویر دیگر مربوط به قتل زنی است که روی ساعد چپ خود تصویر گلی سیاه با برگ‌های سبز خالکوبی کرده است. جسد این زن در سال ۱۹۹۲در رودخانه گروت شیجن در آنتورپ، بلژیک پیدا شد و بررسی‌ها نشان می‌داد که او با خشونت هر چه تمام‌تر به قتل رسیده بود. وی هنگام جنایت تی‌شرت و شلوار تمرینی آدیداس آبی تیره به تن داشت.

جسدی در پارکینگ

قدیمی‌ترین پرونده‌ای که در این گزارش به چشم می‌خورد مربوط به سال ۱۹۷۶ است. آن روز جسد زنی در یک پارکینگ در امتداد بزرگراه A۱۲ در هلند پیدا شد. این زن به طرز هولناکی به قتل رسیده بود و گمان می‌رود که او در زمان مرگ بین ۱۳تا ۲۰سال سن داشته است.

جنایت در جنگل

در ۲۵دسامبر ۱۹۹۰، جسد یک زن جوان در جنگلی در هلند پیدا شد. هویت این زن هرگز مشخص نشد با این حال شواهد نشان می‌داد که وی ابتدا مورد تجاوز قرار گرفته و پس از آن به طرز وحشتناکی کشته شده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.