پیشنهاد یک میلیون دلاری پرسپولیس به بازیکن مشهور

سرمربی پرسپولیس بالاخره برای جذب مهاجم مدنظر خود به جمع‌بندی رسید.

به گزارش تازه‌نیوز، بعد از جدایی سه مهاجم پرسپولیس اکنون این تیم برای حضوری قدرتمند در فصل جدید و خصوصا لیگ قهرمانان آسیا، به دنبال مهاجم خارجی است.

یحیی گل‌محمدی در این زمینه با پشت سر گذاشتن هفته اول لیگ مدعی شده بود که رزومه بیش از ۳۰ بازیکن خارجی در پست مهاجم را مورد بررسی قرار داده و هنوز به جمع‌بندی در این خصوص دست نیافته و نمی‌خواهد برای این انتقال ریسک کرده تا مهاجمی بی کیفیت را به تهران آورده و ضمن صرف هزینه، از نظر کیفی و گلزنی نیز راهگشای آنها نباشد.

اکنون اما خبر می‌رسد که سرمربی پرسپولیس روز گذشته نام مهاجم مدنظرش برای حضور در این تیم را به باشگاه اعلام کرده است. مهاجم مدنظر سرمربی پرسپولیس که از حیث کارنامه چهره‌ای قابل توجه و کارگشا به نظر می‌رسد، با رقمی حدود یک میلیون دلاری برای حضور در این تیم مواجه شده است و هنوز پاسخی به این درخواست نداده است.

بیشتر بخوانید:

به نقل از خبرورزشی، این مهاجم گلزن که در یکی از لیگ‌های معتبر فوتبال اروپا سابقه بازی دارد و در تیم صاحبنامی نیز حضور داشته، از حیث آمار گلزنی نیز مهره‌ای ویژه و قابل اعتنا به نظر می‌رسد و باید دید برابر پیشنهاد پرسپولیس چه واکنشی خواهد داشت.

پرسپولیس فصل گذشته موفق شده بود یورگن لوکادیا مهاجم صاحبنام هلندی را به خدمت گرفته بود که پیش از پایان نیم فصل به واسطه مشکل شخصی از جمع سرخپوشان جدا شده بود تا در آستانه ساعاتی مانده به دربی این تیم و یحیی گل‌محمدی را با شوک بزرگی مواجه کند. سرخ‌ها در فصل گذشته شیخ دیاباته و لئاندرو پریرا را نیز به خدمت گرفته بود که نتوانستند در خط حمله نمایش موفقی از خود به جا بگذارند و در ادامه برای فصل جدید دعوت به همکاری نشده بودند.

باید دید مهاجم مدنظر یحیی گل‌محمدی چه شرایطی را در مسیر مذاکره با سرخ‌ها دنبال خواهد کرد و آیا طرفین به نتیجه لازم برای توافق و امضای قرارداد خواهند رسید یا خیر.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.