حمله احمدی‌نژاد به حدادعادل: قبل از انقلاب دستبوس فرح بودی!

محمود احمدی‌نژاد در گفتگویی ویدئویی نسبت به اظهارات اخیر حدادعادل واکنش نشان داد.

به گزارش تازه نیوز، بعد از اظهارات حدادعادل درباره احمدی‌نژاد برای انتخابات سال 1400، وی در گفتگویی ویدئویی نسبت به او واکنش نشان داد.

احمدی‌نژاد درباره اظهارات حدادعادل گفته است: اظهارات آقای حداد، سخن دشمن بود!

وی در این ویدئو که سایت خودش آن را منتشر کرده، گقته: چگونه می‌توان انتظار داشت با نقش آفرینی کسانی که قبل از انقلاب دست فرح پهلوی را می‌بوسیدند و سپس تغییر چهره داده و سوپر حزب اللهی شدند، اوضاع کشور درست شود، وضع مردم سامان پیدا کند و حرکت انقلاب در مسیر صحیح جلو برود؟

حدادعادل روز جمعه در جمع خبرنگاران و در پاسخ به حضور احمدی نژاد در انتخابات گفته بود:

آمدن احمدی نژاد را اصلا به عنوان شوک انتخابات در نظر نگیرید؛ یعنی تکلیف روشن است. وی افزود: زیاد تحت تاثیر موضع گیری و فضای مجازی و حرف زدن‌ها نباشید. حداد درخصوص تایید صلاحیت احمدی نژاد تاکید کرد: چنین اتفاقی نخواهد افتاد، دفعه‌ قبل هم نیافتاد، حالا که ۴ سال هم گذشته و بدتر هم شده است.

تحرکات اخیر احمدی‌نژاد برای انتخابات سال آینده و همزمان حضور وزرای کابینه او برای انتخابات 1400، در کنار جنجال روز 22 بهمن در میدان نارمک، نشانه‌هایی است از عزم جدی او برای بازگشت به قدرت. اگرچه بسیاری از کارشناسان معتقدند احمدی‌نژاد رد صلاحیت می‌شود و بازی او بیشتر با مهره چینی برای انتخابات ریاست جمهوری پیش می‌رود.

ویدئوی این گفتگو را اینجــــا مشاهده فرمایید.

 

مطالب مرتبط
2 نظر
  1. ناشناس

    حمله احمدی‌نژاد به حدادعادل: قبل از انقلاب دستبوس فرح بودی!
    اقای احمدی نژاد چیکار به این بنده خدا داری بنده خدا حزب باده بده ادم حزب باد باشه خیلیا حزب باد هستند درست نیست نامشون بیاد وسط پول هر وری باشه ادم حزب باد هم همونجاس

  2. آفرین

    با این حساب حدادعادل باید منافق باشه که…..

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.