افشاگری درباره مذاکره عجیب با استراماچونی

روزنامه جام جم مدعی است استقلال ۳ هفته قبل به آلکس نوری پیشنهاد مربیگری داده بود!

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از روزنامه جام جم، «یکی از انتقادات همیشگی هواداران استقلال به مدیریت باشگاه این است که چرا به صورت شفاف مسائل را بازگو نمی‌کنند؟ بعد از یک ماه بازی با نام آندره‌آ استراماچونی، این باشگاه رسما اعلام کرد امکان همکاری با این مربی وجود ندارد. در حالی که استقلال تلاش می‌کرد این موضوع را به قانون منع خارجی‌ها ربط دهد، استراماچونی فاش کرد اصلا به او پیشنهادی برای همکاری نداده بودند. مربی ایتالیایی حتی مدیران استقلال را متهم به دروغگویی کرد.

در ادامه نوبت به پیشکسوتان استقلال رسید تا احمد سعادتمند را متهم کنند با افکار عمومی بازی کرده، در حالی که می‌دانست استراماچونی به تهران نخواهد آمد. حالا اما جام‌ جم به اطلاعات تازه‌تری در این زمینه رسیده که نشان از تایید همین اخبار می‌دهد.

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار ما فاش کرد باشگاه استقلال سه هفته پیش، نیمکت خود را به آلکس نوری مربی ایرانی-آلمانی پیشنهاد داده است. این مربی هم بعد از دریافت پیشنهاد استقلال، چراغ سبز نشان داد و حتی به انتخاب دستیارانش پرداخت. او ابتدا سراغ فریدون زندی رفت و از او خواست همراهی‌اش کند ولی مربی ایرانی دینامودرسدن اعلام کرد ترجیح می‌دهد در فوتبال آلمان بماند. نوری همچنین زمینه حضور یک دستیار آلمانی را که همیشه کنارش حضور دارد، در استقلال قطعی کرد.

در روزهای اخیر هم شایعات زیادی درباره توافق نهایی استقلال با نوری منتشر شده است. به همین دلیل انگار چنین اخباری صحت دارد و باید گفت استقلال دو هفته پیش از این‌ که به صورت رسمی حضور استراماچونی را منتفی اعلام کند، با الکس نوری به توافق رسیده بود! ظاهرا نام مربی ایتالیایی تنها دکور کار بوده و در پس پرده، استقلال توافق‌های دیگری داشت. بی‌شک فریدون زندی یا آلکس نوری می‌توانند در این زمینه اطلاعات تازه‌تری را در اختیار رسانه‌ها قرار دهند.»

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.