بیرانوند مصدوم شد

گلر تیم فوتبال آنتورپ در آخرین تمرین این تیم با مصدومیت مواجه شد و فردا برای مشخص شدن میزان آسیب دیدگی MRI خواهد داد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرآنلاین، همانطورکه پیش بینی می‌شد بیرانوند که پس از دوران کرونا به تیم جدید خود ملحق نشده بود و تا هفته های پایانی سرخپوشان را در راه چهارمین قهرمانی همراهی میکرد، با از دست دادن تمرینات پیش فصل، بازی های ابتدایی فصل را نیز از دست داد.

این دروازه بان اگرچه چند هفته‌ای است که در تمرینات تیم جدید خود حاضر شده ولی هنوز به شرایط ایده آل خود نرسیده است؛ حالا هم با بدشانسی در آخرین تمرین تیم با مصدومیت مواجه شد.

آسیب دیدگی بیرانوند از ناحیه همسترینگ است و روز آینده برای مشخص شدن مدت زمان دوری از فوتبال، MRI خواهد داد.

بیرانوند گلر اصلی کادر فنی آنتورپ بود ولی دیر به تمرینات تیم اضافه شد تا ژان بوته کار را در دست بگیرد و حالا هم علیرغم اینکه گاهی دروازه بان شماره 47 تیم بلژیکی گل‌های بدی را دریافت کرده، هنوز فرصت برای بیرانوند برای حضور در ترکیب اصلی داده نشده است.

بیرانوند آخرین بار مقابل پیکان در مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران به میدان رفت و حالا با از دست دادن دیدار آنتورپ مقابل میشلن که روز جمعه برگزار خواهد شد، دوری او از فوتبال به بیش از 100 روز می‌رسد؛ چیزی که طی سال‌های اخیر دروازه بان ملی پوش فوتبال ایران به آن عادت ندارد.

آنتورپ در پایان هفته هفتم رقابت های فوتبال بلژیک رتبه ششم را با کسب 11 امتیاز در اختیار دارد و در صدر جدول شالروآ با 19 امتیاز قرار گرفته است.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.