برنامه بازیکنان پرسپولیس برای جلسه با رسول پناه

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت به تهران قصد برگزاری جلسه با سرپرست باشگاه را دارند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرآنلاین، کاروان تیم فوتبال پرسولیس در حالی یکشنبه شب از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب این قاره که به میزبانی کشور قطر برگزار شد به تهران بازگشت که شاگردان یحیی گل محمدی موفق به صعود به فینال این مسابقات شدند.

تعدادی از بازیکنان پرسپولیس پس از رسیدن به فینال مهم ترین تورنمنت فوتبال باشگاهی آسیا اقدام به مصاحبه علیه مهدی رسول پناه رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه کردند.

سرخپوشان پایتخت در حالی از وضعیت مالی خود گلایه کردند که حدود ۹۰ درصد از پول قراردادهای فصل جاری خود را دریافت کرده و منتشر دریافت ۳۰ درصد از قراردادهای فصل پیش روی خود هستند.

از این رو بازیکنان پرسپولیس قصد دارند هفته جاری نشست‌های جداگانه‌ای را با رسول پناه و اعضای هیات مدیره باشگاه داشته و از آنها بخواهند تا تکلیف طلب های فصل گذشته و همچنین پرداختی های مربوط به لیگ برتر بیستم را روشن کنند.

برخی از این بازیکنان طبق قرارداد خود می توانند بند مربوط به فسخ یکطرفه را در صورت داشتن پیشنهاد خارجی و یا عدم تسویه باشگاه با آنها فعال کنند اما منتظر جلسه هفته جاری خود با رسول پناه هستند تا تصمیم نهایی را بگیرند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.