قول مساعد رییس سازمان بورس برای حفاظت از سرمایه‌های مردم

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز مقرر شد سازمان بورس تمهیدات لازم در بازار سرمایه برای حفاظت از منافع و سرمایه مردم را در نظر بگیرد که در این زمینه قول‌هایی داده شد.

علی حدادی با اشاره به جلسه عصر سه‌شنبه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حسن قالیباف‌اصل رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با حضور در این جلسه، گزارشی از وضعیت بازار بورس کشور ارائه کرد.

نماینده ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در ادامه نشست نمایندگان سوالات مردم درخصوص سرمایه‌گذاری در بازار بورس را با رییس سازمان در میان گذاشتند.

حدادی بیان کرد: مقرر شد سازمان بورس تمهیدات لازم در بازار سرمایه برای حفاظت از منافع و سرمایه مردم در نظر بگیرد، در این زمینه قول‌هایی داده شد، براساس گفته رییس سازمان بورس در هفته جاری جلساتی برای روش‌های حفاظت از سرمایه مردم در بازار بورس برگزار می‌شود که گزارش و نتیجه این جلسات به کمیسیون امور داخلی کشور منعکس خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین مقرر شد مرکز پژوهش‌های مجلس نیز گزارشی از وضعیت بازار بورس به کمیسیون ارائه دهد تا در هفته آینده این دو گزارش در کنار یکدیگر مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.