کیهان: رئیسی را خدا به داد مردم رساند

کیهان معتقد است دولت مردمی پس از اقداماتی اساسی، حالا برای تعمیر خرابکاری لیبرال‌ها قدعلم کرده اما بانیان وضع موجود طعنه می‌زنند و شایعه می‌سازند و دل مردم را خالی می‌کنند!

به گزارش تازه نیوز، روزنامه کیهان در یادداشتی نوشت: خدا دولت دکتر رئیسی را به داد مردم رساند که به فضل خدا و تدبیر دولتمردانش تولید قدرت و ثروت کند. حالا که این دولت مردمی، پس از اقدامات اساسی موثر و زیربنایی، برای ترمیم و تعمیر خرابکاری بزرگ لیبرال‌ها قدعلم کرده و آبروی خودش را با خدا معامله کرده است، وقیح‌تر از بانیان وضع موجودی که طعنه می‌زنند و آتش می‌افروزند و شایعه می‌سازند و دل مردم را خالی می‌کنند کیست؟ این‌ها چه اخلاق نفرت‌آور و مشمئزکننده‌ای دارند که با مردم و کشور خود چنین می‌کنند.

در ادامه این یادداشت آمده: امروزه آمریکا و اروپا که تحریم‌گر هستند، و ضدانقلابی که نشانی آغل و انبارمان را به شغال و کفتار داده و از تحریم علیه ایران حمایت کرده‌اند و رسانه‌های معاندی که در معرفی فرصت‌های تحریمی جدید به دشمنان، ولع دارند و منافق و دزد و اختلاسگر و نادرست و بی‌وطن و…، به اصلاح ساختار معیوب و فلج یارانه‌ها اعتراض دارند و از فقر مردم ابراز نگرانی کرده‌اند! با این اراذل که خود را به انواع قاذورات آلوده کرده‌اند، نمی‌شود سخنی گفت و پاسخ به آن‌ها فقط «خودتان هستید» است.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.