پاسخ منفی ۲ خرید جدید پرسپولیس به استقلال

۲ بازیکن جدید پرسپولیس در حالی به استقلال پاسخ منفی دادند که طبق شنیده‌ها پیشنهاد مالی آبی‌ها بیشتر بود.

به گزارش تازه نیوز، نقل و انتقالات این فصل بسیار داغ و حساس دنبال می‌شود و تیم‌های مدعی در حال بستن تیمی قدرتمند برای لیگ بیست‌ودوم هستند. پرسپولیس که در فصل گذشته دستش از رسیدن به جام کوتاه ماند، پیشتاز نقل و انتقالات بوده و مدیران این تیم تابستان شلوغی را پشت‌سر می‌گذارند.

این مطالب را هم از دست ندهید:

سرخپوشان که خروجی زیادی هم داشتند، تا حالا نفرات سرشناسی چون علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، سروش رفیعی، سعید صادقی، دانیال اسماعیلی‌فر، جورج گولسیانی و محمدمهدی احمدی را به خدمت گرفتند و در پی جذب چند بازیکن دیگر هم هستند.

چند تن از بازیکنان جدید پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات از گزینه‌های استقلال هم بودند و آبی‌ها نفراتی چون دانیال اسماعیلی‌فر و سعید صادقی را می‌خواستند. در نهایت اما این دو بازیکن راهی پرسپولیس شدند تا فصل آینده را دراین تیم سپری کنند. رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دوشنبه‌شب در یک برنامه تلویزیونی حرف‌های جالبی در خصوص نقل و انتقالات این فصل پرسپولیس زد. مدیرعامل سرخپوشان در بخشی از حرف‌هایش مدعی شد چند بازیکن جدید این تیم، ازباشگاه‌های دیگر پیشنهادهای به مراتب بالاتر داشتند ولی در نهایت به دلیل علاقه قلبی به پرسپولیس، این تیم را انتخاب کردند.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد دانیال اسماعیلی‌فر و سعید صادقی دو بازیکن جدید پرسپولیس از استقلال پیشنهاد خوبی به لحاظ مالی داشتند ولی در نهایت پرسپولیسی شدند. صادقی و اسماعیلی‌فر طی صحبتی که با مدیران استقلال داشتند، به آنها اعلام کردند اولویت‌شان بازی برای پرسپولیس است و دوست دارند در تیم مورد علاقه‌شان بازی کنند. از همین‌رو به استقلالی‌ها نه گفتند و با پرسپولیس قرارداد امضا کردند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.