زلاتان: فوتبال بدون حضور من می‌میرد!

زلاتان ابراهیموویچ، ستاره باتجربه میلان، فعلا تمایلی به خداحافظی از دنیای فوتبال ندارد.

به گزارش تازه نیوز، زلاتان، گلزن باتجربه و سوئدی، اگرچه فاصله چندانی تا تولد ۴۱ سالگی خود ندارد، اما هنوز خبری از خداحافظی او از میادین منتشر نشده است. زلاتان چند هفته پیش مورد عمل جراحی سنگین زانو قرار گرفت و او به همین دلیل تا پایان سال جاری قادر به حضور در میادین نخواهد بود، اما علی‌رغم این شرایط نیز ستاره سوئدی اخیرا قرارداد خود را با میلان تمدید کرده است. البته زلاتان فصل گذشته بسیاری از مسابقات میلان را به دلیل مصدومیت از دست داد، اما روحیه خاص این ستاره سوئدی و تاثیرگذاری او در رختکن روسونری، باعث شد مدیران باشگاه قراردادش را به مدت یک فصل دیگر نیز تمدید کنند.

به نقل از ورزش‌سه، البته این بار دستمزد این بازیکن بر اساس عملکرد او در میدان تعیین شده و به نظر می‌رسد خود باشگاه میلان نیز به‌خوبی می‌داند زلاتان شانس زیادی برای بازی کردن در فصل بعد ندارد. اما زلاتان در دو دهه اخیر علاوه‌بر درخشش فوق العاده در زمین، به رفتارهای خاص و تمجید بیش از اندازه از خودش نیز مشهور بوده و بارها هواداران فوتبال را از این حیث شگفت زده کرده است. زلاتان همیشه فوتبال را مدیون خودش دانسته و حالا یک بار دیگر پاسخ جالبی در مورد زمان خداحافظی از فوتبال داده است.

حالا و در جریان یک لایو اینستاگرامی، یکی از طرفداران زلاتان از او پرسید که چه زمانی قصد بازنشستگی و خداحافظی از دنیای فوتبال را دارد که با این پاسخ مواجه شد: “هرگز، اگر من روزی بازنشسته شوم، فوتبال می‌میرد.”

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.