عامل مرگ ۱۳نفر در بندرعباس دستگیر شد

مردی که با تهیه و توزیع مشروبات الکلی مسموم در بندرعباس باعث مسمومیت ۷۵ نفر و مرگ ۱۳نفر از آنها شده بود توسط پلیس دستگیر شد.

به گزارش تازه‌نیوز، اوایل امسال در بازه زمانی کوتاهی ۷۵نفر از ساکنان بندرعباس با اعلائم مسمومیت راهی مراکز درمانی این شهر شدند. آنطور که بررسی‌ها نشان می‌داد این افراد بر اثر مصرف مشروبات الکلی دچار مسمومیت شده بودند. هرچند پزشکان تلاش زیادی برای مداوای این افراد انجام دادند اما ۱۳نفر از آنها جان خود را از دست دادند.

به نقل از همشهری، از همان زمان تلاش‌های مأموران پلیس برای شناسایی عامل تولید و توزیع مشروبات الکلی مسموم آغاز شد اما شواهد نشان می‌داد متهم گریخته است. تحقیقات در این خصوص ادامه پیدا کرد تا اینکه سرانجام مأموران موفق شدند متهم را همراه با همدستش دستگیر کنند.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان در این‌باره گفت: مأموران پلیس امنیت عمومی استان با تلاش شبانه‌روزی و کار اطلاعاتی عامل اصلی تهیه و توزیع مشروبات الکلی مسموم را در بندرعباس شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند. در بازرسی از مخفیگاه متهم ۱۰۳لیتر مشروبات الکلی دست‌ساز کشف شد.
او ادامه داد: متهم ضمن اعتراف به تهیه و توزیع مشروبات الکلی دست‌ساز با همکاری برادرش، با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.